Latvijas U-20 izlases hokejisti uzvar Austriju pārbaudes turnīra izskaņā

Latvijas U-20 izlases hokejisti pārbaudes turnīru Grācā sestdien pabeidza ar uzvaru 2:1 pēcspēles metienos pār mājiniekiem austriešiem, liecina organizatoru informācija. Trijās spēlēs Latvijai šī bija vienīgā uzvara.

Austriešus otrajā trešdaļā vadībā izvirzīja Niko Feldners, un mājinieki vadībā turējās vēl trīs minūtes pirms pamatlaika beigām, līdz Daniels Bērziņš panāca izlīdzinājumu. Savukārt pēcspēles metienos uzvaru nodrošināja Vlads Vulkanovs.

Turnīra pirmajās spēlēs Latvijas U-20 izlase piekāpās Baltkrievijas (1:4) un Dānijas vienaudžiem (1:2).

Latvijas U-20 izlase pasaules čempionātā gadumijā Kanādā spēlēs elites grupā. Tiesa, pārbaudes turnīrā Grācā Latvijas izlasē tika iekļauti lielākoties gadu jaunāki hokejisti.

Savukārt Latvijas U-17 hokeja izlase ar trešo zaudējumu trijās spēlēs sestdien pabeidza pārbaudes turnīrā Baltkrievijā, kur ar 3:4 piekāpās Slovākijai. Pirmajās spēlēs Latvijas jaunieši zaudēja Krievijas U-16 izlasei (1:4) un Baltkrievijas vienaudžiem (2:7).