Latvijas U-20 hokeja izlase pārbaudes mačā zaudē dāņiem

Latvijas U-20 hokeja izlase piektdien Austrijā ar 1:2 zaudēja Dānijas vienaudžiem pārbaudes spēlē, izšķirošos vārtus ielaižot nepilnas trīs minūtes pirms mača beigām, liecina organizatoru informācija.

Vienīgos vārtus Latvijai guva Vlads Vulkanovs, kurš otrajā trešdaļā atjaunoja neizšķirtu.

Dāņi jau otrajā minūtē pēc Magnusa Molges metiena atklāja rezultātu, savukārt Vulkanovs, tuvojoties otrā perioda beigām, realizēja skaitlisko pārsvaru. Tomēr trešajā periodā, jau tuvojoties spēles beigām, Davids Madsens guva dāņiem uzvaras vārtus.

Turnīra pirmajā spēlē Latvijas U-20 izlase piekāpās Baltkrievijas vienaudžiem (1:4), savukārt sestdien vēl paredzēta spēle pret mājiniekiem austriešiem.

Latvijas U-20 izlase pasaules čempionātā gadumijā Kanādā spēlēs elites grupā. Tiesa, pārbaudes turnīrā Grācā Latvijas izlasē iekļauti lielākoties gadu jaunāki hokejisti.

Savukārt Latvijas U-17 hokeja izlase piektdien piedzīvoja otro zaudējumu pārbaudes turnīrā Baltkrievijā, kur ar 2:7 piekāpās mājiniekiem. Pirmajā spēlē Latvijas jaunieši zaudēja Krievijas U-16 izlasei (1:4), bet sestdien vēl tiksies ar Slovākijas U-17 hokejistiem.