Latvijas izlases pirmie pretinieki ASV hokejisti vienīgajā pārbaudes spēlē zaudē Kanādai

Latvijas hokeja izlases pirmie pretinieki pasaules čempionātā amerikāņi trešdien Helsinkos vienīgajā pārbaudes spēlē pirms turnīra sākuma ar 3:4 pēcspēles metienos piekāpās Kanādas valstsvienībai, vēstīja ASV hokeja jumtorganizācija "USA Hockey".

Rezultātu otrās trešdaļas sākumā atklāja viens no ASV izlasē pieredzējušākajiem spēlētājiem Reilijs Bārbers, savukārt kanādiešiem neizšķirtu līdz pārtraukumam atjaunoja Dilans Kozenss. Pēdējā trešdaļā abas komandas guva vēl pa diviem vārtiem, bet ar pagarinājumu uzvarētāja noteikšanai nepietika.

Latvijas un ASV izlases abām komandām pirmo spēli pasaules čempionātā aizvadīs piektdien.

Latvijas izlase 25 hokejistu sastāvā trešdien vakarā dosies uz Somiju, kur pasaules čempionāts Tamperē un Helsinkos risināsies no 13. līdz 29. maijam. Latvijas hokejistiem grupas kārtā Tamperē būs jātiekas ar ASV, Somijas, Norvēģijas, Čehijas, Austrijas, Lielbritānijas un Zviedrijas valstsvienībām.