Čehijas hokeja izlase atspēlējas un izcīna pasaules čempionāta bronzu

Aizraujošā bronzas finālspēlē Tamperē pasaules čempionātā hokejā trešo vietu izcīnīja Čehijas izlase izlase, ar 8:4 uzvarot ASV valstsvienību, liecina organizatoru informācija. Ar trīs vārtu guvumu izcēlās Davids Pastrņāks. Plkst. 20.20 zelta fināls, kurā par čempiona titulu cīnīsies Somija un Kanāda. Spēles tiešraide LTV7 un LSM.lv.

Spēles rezultātu atklāja Kārsons Kulmans, izvirzot ASV izlasi vadībā jau spēles 10. minūtē. Jau 13. minūtē, spēlējot vairākumā, Edems Gadets ASV pārsvaru dubultoja. Pēc dažām minūtēm gan Jirži Černoham izdevās rezultāta starpību sadeldēt līdz minimumam. Taču trešdaļas pēdējā minūtē Kulmans izcēlās ar vēl vienu vārtu guvumu, panākot jau 3:1 ASV labā.

Otrajā trešdaļā Jirži Smejkals atkal spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, atgriežot intrigu spēlē.

Trešās trešdaļas pašā ievadā Davids Pastrņaks jau panāca 3:3. Bet vēl pēc brīža Romāns Červenka jau izvirzīja Čehiju vadībā, panākot 4:3. Un vēl pēc īsa brīža Pastrņāks izcēlās ar vēl vienu golu, un rezultāts uz tablo jau rādīja 5:3 Čehijai par labu. Čehijas ofensīva turpinājās, un piecas minūtes līdz spēles beigām Dāvids Kampfs panāca jau 6:3 Čehijas labā.

ASV izlase vārstargu nomainīja pret sestdo laukuma spēlētāju, kas ļāva Čehijai tikt pie vēl viena vārtu guvuma, raidot ripu tukšos vārtos un panākot 7:3. Bet pēc īsa brīža ASV jau spēja atspēlēt vienus vārtus. Bet pēdējā minūtē Pastrņākam "hattrick", un rezultāts 8:4.

Latvijas hokeja valstsvienība pasaules čempionātu, kas risinājās Somijā, noslēdza 10. vietā, septiņās spēlēs svinot trīs uzvaras – spēlēs pret Norvēģiju, Austriju (pēcspēles metienos) un Lielbritāniju.