Sporta studija

Sporta studija

Sporta studija

Izlases hokejists Zīle dziedē savainojumu un cer spēlēt pasaules čempionātā

Latvijas hokeja meistari un cienītāji Tukumā vienojas labdarības spēlē

Latvijas hokeja meistari un cienītāji Tukumā vienojas labdarības spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Uz Tukumu ne pēc smukuma bija sabraukuši hokeja cienītāji. Ledus hallē pēc kovida piespiedu pauzes atkal kūsāja dzīvība – tukumnieki labdarības spēlē sarīkoja īstus svētkus, lai palīdzētu mazajam Oliveram.

Labdarības spēles rīkotāja Laura Spalviņa pastāstīja, ka septiņus gadus vecajam Oliveram autisma dēļ dzīve nav tik pilnvērtīga kā citiem. Arī sabiedrība šādus bērnus īsti nespēj pieņemt, tādēļ ir svarīgi izmantot jebkuru iespēju situācijas uzlabošanai.

Latvijas zvaigžņu komanda spēlē tikās ar vietējiem "Rotas" hokeja komandas entuziastiem. Bet kas tad lācītim jeb slavenību komandai vēderā? Sandis Ozoliņš un Lauris Dārziņš plecu pie pleca – pirmo reizi kopš Soču olimpiskajām spēlēm. Klāt arī Aleksandrs Ņiživijs, tātad vismaz viens precīzs bullītis komandai nodrošināts.

Dārziņš patlaban sevi dēvē par dīvāna ekspertu uz pilnu slodzi un saka, ka darbojas tādā režīmā, lai pēc diviem mēnešiem ietilptu uzvalkā. Labdarības spēlē viņš ieguva patīkamas emocijas, jo valdīja laba noskaņa gan tribīnēs, gan abās komandās.

Ikdienā uz ledus ātrāki par hokejistiem ir bobslejisti un skeletonisti, bet vēl ātrāk par viņiem ikdienā pārvietojas autosportists Krišjānis Caune. Viņam gan ledus laukumā bija mazas problēmas ar izturību, un izrādījās, ka ne tikai viņam. Caune smej, ka vajadzīgs ožamais spirts un pulss ir apmēram 300 sitienu. 

Pagalma likumi nerūs arī labdarības spēlē – lielākajam un platākajam labākā vieta ir vārtos. Spēkavīrs Dainis Zāģeris jau pašā spēles sākumā izbaudīja ripas atsišanos pret sevi. Zāģeris kādreiz uzskatījis, ka hokeja vārtsargam laukumā nemaz nav daudz jānopūlas, bet paša pieredze likusi viedokli mainīt. 

Savukārt skeletonists Tomass Dukurs paskaidroja, ka viņa pārstāvētajā sporta veidā vairāk vajadzīgs ātrums, bet hokejā – izturība. Pēc divus mēnešus ilgušas pauzes sportista gaitās Tomass izturības trūkumu uz ledus sajutis jo īpaši. 

Laukumā pamatīgi iekarsušos hokejistus un skatītājus ar savu balsi nomierināja Jānis Jubalts, ātri izveidojot arī izsoli. Spēle noslēdzās ar draudzīgu neizšķirtu 11:11, bet tik brīnišķīgu un izdomu pilnu bullīšu sēriju šķiet, vēl nebija redzējis pat pašpasludinātais dīvana eksperts Dārziņš.

HK “Rotas/Meliorceltnieks” hokejists Gints Spalviņš atzina, ka bija patīkami laukumā tikties ar izciliem meistariem un pārbaudīt savas prasmes kaut vai atsevišķās epizodēs. 

Labdarības spēle pulcēja krietnu pulku skatītāju, ieeja bija par ziedojumiem un mazajam Oliveram tika saziedoti vairāk nekā četri tūkstoši eiro. Vēl nenovērtējamāks ir prieks, ko ieguva gan Olivers, gan visi pārējie. Pasākuma rīkotāja Laura sola, ka labdarības spēles, lai palīdzētu līdzcilvēkiem, tikai augs plašumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti