Ķēniņa Vankūveras «Canucks» uzvar un pagarina NHL sēriju

Latvijas uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" ceturtdien mājās ar 2:1 pieveica Kalgari "Flames" un pagarināja sēriju Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences ceturtdaļfinālā, liecina NHL informācija. Sērijā līdz četrām uzvarām "Canucks" arvien ir iedzinējos ar 2:3.

Laukumā Ķēniņš bija 10 minūtes (9:43), vienreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja divas no "Canucks" četrām soda minūtēm. Ķēniņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

"Flames" rezultātu atklāja trešajā minūtē, kad precīzs bija Deivids Džonss, savukārt Niks Bonino otrajā periodā panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus laukuma saimniekiem pēdējās trešdaļas otrajā minūtē guva Daniels Sedins.

Sērijā sestā spēle sērijā risināsies sestdien Kalgari.

Citās pirmās kārtas spēlēs ceturtdien Austrumu konferencē Tampabejas "Lightning" izbraukumā pagarinājumā ar 3:2 uzveica Detroitas "Red Wings" hokejistus un sērijā panāca izlīdzinājumu 2:2, bet Vašingtonas "Capitals" mājās ar 5:1 uzvarēja Ņujorkas "Islanders" un sērijā izvirzījās vadībā ar 3:2. Savukārt Rietumu konferences spēlē Nešvilā "Predators" ar 5:2 uzveica Čikāgas "Blackhawks" un sērijā samazināja rezultāta starpību līdz 2:3.

Ķēniņš regulārajā sezonā, kopš janvāra beigās pievienojās "Canucks", 30 spēlēs guva četrus vārtus un izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles. Izslēgšanas turnīrā viņa rēķinā ir pa vieniem vārtiem un rezultatīvai piespēlei.