Ķēniņa pārstāvētā «Canucks» cieš trešo zaudējumu spēļu sērijā pret «Flames»

Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras ''Canucks'' otrdien viesos ar 1:3 zaudēja Kalgari ''Flames'' nokļūstot zaudētājos ar 1:3 Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences ceturtdaļfinālā sērijā līdz četrām uzvarām, liecina organizatoru informācija.

Piedzīvojot zaudējumu arī sērijas piektajā spēlē, kas notiks ceturtdien Vankūverā, Ķēniņam sezona NHL būs beigusies.Pirmajā spēlē savā laukumā vankūverieši zaudēja ar 1:2, otrajā guva uzvaru ar 4:1, bet svētdien pirmajā spēlē Kalgari zaudēja ar 2:4.

Ķēniņš spēlēja gandrīz 11 minūtes (10:41), metienus pa vārtiem neveica, bet izpildīja divus spēka paņēmienus.

Visi vārti tika gūti pirmajā periodā. Tieši pēc Ķēniņa noraidījuma Džonijs Gudro atklāja rezultātu realizējot skaitlisko vairākumu ceturtajā minūtē. Henriks Sedins pēc nepilnām piecām minūtēm panāca izlīdzinājumu, bet drīz vien Jirži Hudlers mājiniekiem atguva vadību, un perioda pēdējā minūtē izcēlās Sems Benets.

Sērijas ceturtajā spēlē Ediju Leku, kurš sargāja ''Canucks'' vārtus pirmajās trīs spēlēs, nomainīja Raiens Millers

24 gadus vecais Ķēniņš savā NHL debijas sezonā regulārajā čempionātā piedalījās 30 mačos, guva četrus vārtus un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles. Stenlija kausa izcīņas četrās spēlēs viņš guvis vienus vārtus un izdarījis vienu rezultatīvu piespēli.

Ķēniņu janvāra beigās izsauca uz "Canucks" no fārmkluba un viņš ar atzīstamu sniegumu nostiprinājās Vankūveras kluba pamatsastāvā. Sezonu viņš sāka Amerikas hokeja līgas (AHL) komandā Jutikas "Comets", kuras sastāvā 36 spēlēs guva piecus vārtus un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles.