Karsums gūst vārtus Maskavas «Dinamo» uzvarā pār KHL līderiem SKA

Uzbrucējs Mārtiņš Karsums trešdien guva vārtus Maskavas "Dinamo" uzvarā 4:1 pār Kontinentālās hokeja līgas (KHL) līderiem Sanktpēterburgas SKA, liecina rīkotāju informācija. Maskavas "Dinamo" izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas un nākamo spēli aizvadīs svētdien Latvijā pret Rīgas "Dinamo".

Karsums guva spēlē pēdējos vārtus, kad sešas minūtes pirms cīņas beigām no tuvas distances viesiem realizēja skaitlisko pārsvaru un nostiprināja galvenā trenera Harija Vītoliņa vadītās komandas uzvaru.

Laukumā Karsums bija 16 minūtes (16:02) un divreiz meta pa vārtiem, bet otrs Maskavas "Dinamo" Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš spēlēja 15 minūtes (14:52) un pa vārtiem nemeta. Abi Latvijas uzbrucēji veica arī pa vienam spēka paņēmienam.

Karsums šosezon 24 spēlēs ir guvis trīs vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles. Ar deviņiem vārtiem un 10 piespēlēm 27 spēlēs ir izcēlies Daugaviņš.