Izbraukumu HK «Rīga» hokejisti turpina ar vēl vienu pārliecinošu uzvaru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 8 mēnešiem.

HK "Rīga" izbraukumu Tālajos Austrumos piektdien turpināja ar uzvaru 4:1 Habarovskā pret "Amurskije Tigri" Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, informēja rīkotāji. Rīdziniekiem sezonā pirmajā izbraukumā atlicis aizvadīt vēl divas cīņas.

Uzvarētājiem rezultatīvi bija Rodrigo Ābols, Frenks Razgals, Nikolajs Jeļisejevs un Rūdolfs Maslovskis. HK "Rīga" līdz pirmās trešdaļas vidum panāca 2:0, bet otrajā un trešajā periodā iemeta vēl pa vieniem vārtiem, nodrošinot četru vārtu pārsvaru. Vienīgā ripa Salvja Balandīna sargātajos vārtos nonāca nepilnas piecas minūtes pirms cīņas beigām.

Jau vēstīts, ka izbraukuma pirmajā spēlē HK "Rīga" uzvarēja "Sahaļinskije Akuli" vienību (7:2). Pirms atgriešanās mājās Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda aizvadīs vēl divas spēles Krievijas Eiropas daļā svētdien pret Stupino "Kapitan" un otrdien pret Čehovas "Russkije Vitjazi".

MHL regulārajā čempionātā komandas ir sadalītas Austrumu un Rietumu konferencēs. HK "Rīga" Rietumu konferencē aizvadīs pa četrām spēlēm ar deviņām savas divīzijas vienībām un pa divām spēlēm ar konferences otras divīzijas 10 komandām. Rietumu konferencē ir iekļautas arī Krievijas Tālo Austrumu Južnosahaļinskas un Habarovskas komandas.