HS «Rīga/Prizma» hokejisti ar zaudējumu sāk Kontinentālā kausa grupas turnīru

Latvijas hokeja čempioni HS "Rīga/Prizma" piektdien Rumānijā ar 2:3 zaudēja mājiniekiem "Corona Brasov" pirmajā spēlē Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas grupas turnīrā, informēja organizatori. Latvijas klubs turnīrā aizvadīs vēl divas spēles.

Pēc Jāņa Ozoliņa un Edgara Kurmja mazākumā gūtajiem vārtiem Latvijas komanda pirmajā trešdaļā ieguva 2:0 pārsvaru, tomēr mājinieki pēc pārtraukuma rezultāta starpību samazināja, bet vēlāk ar 19 sekunžu intervālu iemeta vēl divas ripas skaitliskā vairākumā un pārņēma vadību.

HS "Rīga/Prizma" galvenais treneris Ēriks Miļuns izmantoja pus minūtes pārtraukumu, tomēr viņa vadītajiem hokejistiem panākt izlīdzinājumu vairs neizdevās. HS "Rīga/Prizma" pēdējās trešdaļas vidū vēl bija iespēja izpildīt soda metienu, taču Sergejs Piskunovs to nerealizēja.

Grupas turnīra turpinājumā HS "Rīga/Prizma" sestdien Brašovā spēlēs pret Polijas "Sanok", bet svētdien mērosies spēkiem ar Ungārijas "Dunaujvarosi Acelbikak". Dienas pirmajā spēlē "Sanok" ar 6:2 uzveica Ungārijas klubu.

Ja rīdziniekiem izdosies uzvarēt grupā, komanda iekļūs nākamajā grupas kārtā, kur pretinieki būs Itālijas čempioni "Ritten/Renon", Dānijas otrā spēcīgākā vienība Herningas "Blue Fox" un Kazahstānas čempioni Pavlodaras "Irtiš". Tālāk tiks arī labākā otrās vietas ieguvēja divu grupu konkurencē. Trešās kārtas turnīrs notiks no 21. līdz 23. decembrim Itālijā, bet superfināls ar četru klubu dalību paredzēts nākamgad janvārī.

Pirms gada Kontinentālā kausa izcīņas otrajā grupu kārtā spēlēja "Dinamo Juniors", kas tālāk netika. Eiropas spēcīgāko hokeja valstu komandas Kontinentālajā kausā nespēlē.