Latvijas U20 hokeja izlases treniņš pirms Baltkrievijas turnīra

Latvijas hokeja virslīga. HS "Rīga" 3:1 HK "Zemgale/LLU"

Latvijas hokeja virslīga. HS "Rīga" - HK "Zemgale/LLU"

HS «Rīga» paklupina «Zemgale/LLU» hokejistus skrējienā pakaļ līderiem

HS "Rīga" ceturtdien mājās ar 3:1 uzvarēja dueļa favorītus "Zemgale/LLU", liedzot pieveiktajiem sāncenšiem pietuvoties Latvijas čempionāta līderu trijniekam, liecina organizatoru informācija.

Otrās trešdaļas vidū Aleksandrs Kovirins izvirzīja "Zemgale/LLU" vadībā, taču tie bija komandas vienīgie vārti spēlē. Līdz pēdējam pārtraukumam Aleksandrs Biškins vairākuma izspēlē panāca neizšķirtu, bet Dāvis Orniņš trešajā periodā izvirzīja vadībā HS "Rīga". Sešas minūtes pirms beigu svilpes Daniels Andersons uzvarētājiem vēl realizēja soda metienu.

Turnīra tabulas galvgalī pa 30 punktiem ir līdervienībai "Olimp" un HK "Liepāja", taču liepājnieki aizvadījuši trīs spēles vairāk. Divus punktus mazāk iekrājuši "Kurbada" hokejisti, bet "Zemgale/LLU" ar 22 punktiem ir ceturtie. HS "Rīga" ar 12 punktiem pakāpās uz 6.vietu.

Latvijas čempionātā šosezon piedalās astoņas komandas, kas regulārajā sezonā izspēlēs piecus apļus, pēc kuriem sešas labākās vienības iekļūs izslēgšanas turnīrā. Pirmo divu vietu ieguvēji uzreiz tiks pusfinālā, bet pārējās sešinieka komandas noteiks vēl divus pusfinālistus.