Hokejists Bļugers gūst pirmo rezultativitātes punktu «Golden Knights» rindās un uzvar

Ar rezultatīvu piespēli svētdien izcēlās latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Vegasas "Golden Knights" ar 4:3 pārspēja Monreālas "Canadiens", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers pie sava pirmā rezultativitātes punkta "Golden Knights" kreklā tika pirmās trešdaļas vidū, palīdzot savai komandai atklāt spēles rezultātu.

Bļugers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Bļugers guvis divus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles. Visi iepriekšējie punkti tika gūti, pārstāvot Pitsburgas "Penguins".

Šajā spēlē Bļugers laukumā bija 15 minūtes un 15 sekundes, no kurām minūti un 22 sekundes skaitliskajā mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 43% iemetienus un spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Bļugeram šī bija tikai otrā spēle Vagasas komandā, kurā viņš pēc maiņas darījuma nonāca no Pitsburgas "Penguins".

Vegasas komandai šis bija trešais panākums pēc kārtas.

Spēles spilgtākie momenti

Pēc 63 aizvadītām spēlēm "Golden Knights" ar 82 punktiem ir NHL Rietumu konferences pirmajā vietā, par vienu punktu apsteidzot Dalasas "Stars".

Nākamo spēli Bļugera vienība otrdien aizvadīs Floridā, spēlējot ar vietējo "Panthers".