HK «Rīga» ielaiž sešus vārtus un zaudē MHL spēlē

HK "Rīga" otrdien Piņķos ar 3:6 zaudēja "Russkije Vitjazi" vienībai Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, informēja organizatori. Iespēja revanšēties HK "Rīga" būs Ziemassvētkos, jo trešdien abas komandas tiksies vēlreiz.

Artūrs Kuzmenkovs 9. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzīja HK "Rīga" vadībā, taču līdz pirmās trešdaļas beigām viesi atbildēja ar trīs vārtu guvumu un panāca 3:1. Otrā perioda vidū "Russkije Vitjazi" iemeta ceturtos vārtus, līdz Kirils Galoha spēja rezultāta starpību samazināt. Izglābt spēli neizdevās arī pēdējā trešdaļā, kurā viesi iemeta vēl divas ripas, nodrošinot 6:2 pārsvaru. Pēdējā minūtē Galoha vienus vārtus atguva.

Pēc ielaistajiem ceturtajiem vārtiem Nilu Grīnfogelu HK "Rīga" vārtos otrajā trešdaļā aizstāja Kristiāns Čopejs, taču viņš bija laukumā tikai līdz nākamajai reizei, kad ripa pēdējā perioda sākumā vēlreiz nonāca laukuma saimnieku vārtos. Grīnfogela atgriešanās neglāba no sesto vārtu zaudējuma.

MHL Rietumu konferences turnīra tabulā HK "Rīga" ar 35 spēlēs gūtām 24 uzvarām un 72 punktiem saglabāja 4.vietu. Sesto pozīciju ar 66 punktiem ieņem Čehovas "Russkije Vitjazi".

HK "Rīga" trešdien pret "Russkije Vitjazi" aizvadīs gada pēdējo spēli, bet 2014.gadā 8.janvārī Čehijā dosies laukumā pret Karlovi Varu "Energie".

MHL spēle:

HK "Rīga" - "Russkije Vitjazi" 3:6 (1:3, 1:1, 1:2)

Vārtus guva: Kirils Galoha 2, Artūrs Kuzmenkovs - Artjoms Švecs-Rogovojs, Jevgēņijs Količevs, Iļja Kļauzovs, Iļja Hohlovs, Artjoms Osipovs, Jevgēņijs Gricenko