HK «Rīga» gūst revanšu pret Sanktpēterburgas klubu MHL spēlē

HK "Rīga" hokejistiem ceturtdien Piņķos gūtā uzvara 5:3 pār Sanktpēterburgas "Serebrjanije Ļvi" ļāva gūt revanšu par dienu iepriekš piedzīvoto zaudējumu abu komandu cīņā Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), liecina organizatoru informācija.

HK "Rīga" neizdevās nosargāt otrajā trešdaļā divreiz iegūto divu vārtu pārsvaru, un Sanktpēterburgas panāca izlīdzinājumu 3:3. Taču Rodrigo Ābols pēdējā periodā iemeta izšķirošos vārtus.

Rezultātu mājiniekiem pirmajā trešdaļā atklāja Rustams Begovs, bet Nikolajs Jeļisejevs pēc pārtraukuma panāca 2:0. Viesi vienus vārtus atguva, toties Krišs Lipsbergs atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Sanktpēterburgas komanda uzvarētāja noteikšanu atlika uz pēdējo pārtraukumu, jo divreiz raidīja ripu Riharda Cimermaņa vārtos. Pēdējā periodā Cimermaņa vietā vārtos stājās Salvis Balandins, kurš cīņas turpinājumā palika neārspēts.

Ābols pēdējā trešdaļā atguva vadību mājiniekiem, aizsarga aizsegā ar plaukstas metienu raidot ripu vārtu tālajā augšējā stūrī. Pēdējā minūtē "Serebrjanije Ļvi" vārtsargu aizstāja ar laukuma spēlētāju, un Andris Siksnis iemeta ripu tukšos vārtos.

Iepriekšējā abu komandu cīņā trešdien Sanktpēterburgas komanda uzvarēja ar 5:0. HK "Rīga" ar 24 spēlēs gūtiem 50 punktiem ir 5.vietā MHL Rietumu konferencē.