HK «Rīga» emocijām bagātā cīņā vēlreiz gūst uzvaru pār «Krasnaja Armija»

Brīžiem nokaitētā gaisotnē otrdien Piņķos aizvadītajā Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē HK "Rīga" ar 3:0 uzvarēja Maskavas "Krasnaja Armija" un panāca izlīdzinājumu Harlamova kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.  Rezultāts sērijā kļuva neizšķirts 2:2, un uzvarētāju noteiks piektdien Maskavā izšķirošajā piektajā spēlē.

HK  "Rīga" sērijas ceturtajā mačā visus vārtus guva cīņas pirmajā pusē skaitliskā vairākumā, savukārt vārtos izcilu spēli aizvadīja Rihards Cimermanis, kurš palika nepārspēts. Īpaši cīņas otrā puse izvērtās asumiem bagāta, taču "Krasnaja Armija" arī rupjības nepalīdzēja tikt vismaz pie viena vārtu guvuma.

Līdz otrās trešdaļas vidum HK "Rīga" iemeta visus trīs vārtus. Rinalds Rosinskis pirmajā trešdaļā prasmīgi pacīnījās vārtu priekšā un atklāja rezultātu. Savukārt pēc pārtraukuma Edmunds Augstkalns pielaboja ripu pēc Edgara Siksnas spēcīga metiena, bet Rūdolfs Maslovskis bija pirmais pie vārtsarga atsistās ripas vārtu priekšā.

Pēc trešo vārtu zaudējuma drīz vien līdz spēles beigām noraidīja Maskavas CSKA jauniešu komandas vārtsargu Vladimiru Kramarju, kuru aizstāja Maksims Tretjaks. Rezultāts vairs nemainījās, lai gan cīņa bija asām epizodēm bagāta. Vairākkārt no vārtu zaudējuma HK "Rīga" glāba Cimermanis, un emocijas neatdzisa vēl vairākas minūtes pēc beigu svilpes, kad abu komandu spēlētāji drūzmējās laukumā attiecību noskaidrošanai.

Jau vēstīts, ka sēriju HK "Rīga" sāka ar diviem zaudējumiem Maskavā (2:7 un 2:6), savukārt pirmo uzvaru guva pirmdien Piņķos pagarinājumā (4:3). Iepriekš Rietumu konferences astotdaļfinālā Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda sērijā ar 3:2 uzveica Zalcburgas "Red Bull" no Austrijas.