HK «Rīga» ar uzvaru pagarinājumā aptur «Krasnaja Armija» panākumus

HK "Rīga" pirmdien ar 4:3 pagarinājumā uzvarēja viesus Maskavas "Krasnaja Armija" Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) Rietumu konferences ceturtdaļfināla trešajā spēlē. Vadību sērijā pēc Piņķos aizvadītās cīņas saglabāja Krievijas komanda.

Sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām "Krasnaja Armija" ir vadībā ar 2:1 un nākamajā spēlē otrdien "Inbox.lv" hallē var nodrošināt vietu konferences pusfinālā. Ja Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda spēs sērijā panākt izlīdzinājumu, izšķirošo cīņu par iekļūšanu nākamajā kārtā komandas aizvadīs Krievijas galvaspilsētā.

Pagarinājumā iespēju aizvadīt sērijā ceturto spēli HK "Rīga" nodrošināja Linards Mazurs-Mago, kurš bija precīzs papildlaika piektajā minūtē.

Nikolajs Jeļisejevs pirmajā trešdaļā izvirzīja HK "Rīga" vadībā, un mājinieki minimālo pārsvaru noturēja līdz pārtraukumam. Otrās trešdaļas piektajā minūtē "Krasnaja Armija" līderis Nikolajs Prohorkins rezultātu izlīdzināja, bet Ivans Kaštanovs jau trešajā periodā Maskavas CSKA jauniešu komandu izvirzīja vadībā.

Pamatlaika izskaņā abas komandas pa reizei izglābās no zaudējuma. HK "Rīga" realizēja divkāršu skaitlisko pārsvaru un Edmunds Augstkalns ar tālu metienu panāca 2:2. Mājinieki turpināja spēlēt vairākumā un Edgars Siksna ar plaukstas metienu no zilās līnijas izvirzīja mājiniekus vadībā. Pamatlaikā uzvaru noturēt neizdevās, jo perioda pēdējā minūtē viesiem vairākumā Artjoms Blažijevskis trāpīja tālu metienu.

Jau vēstīts, ka Rietumu konferences astotdaļfinālā HK "Rīga" piecās spēlēs ar 3:2 pieveica Austrijas klubu Zalcburgas "Red Bull". Savukārt pret "Krasnaja Armija" hokejistiem HK "Rīga" Maskavā divreiz zaudēja ar 2:7 un 2:6.

MHL Rietumu konferences ceturtdaļfināla spēle:

*HK "Rīga" - Maskavas "Krasnaja Armija" 4:3 (1:0, 0:1, 2:2, 1:0)

Vārtus guva: Nikolajs Jeļisejevs, Edmunds Augstkalns, Edgars Siksna, Linards Mazurs-Mago - Nikolajs Prohorkins, Ivans Kaštanovs, Artjoms Blažijevskis

Vārtsargi: Rihards Cimermanis - Vladimirs Kramarjs