Gudļevskis tver gandrīz visus metienus «Lightning» uzvarētā NHL pārbaudes spēlē

Kristers Gudļevskis piektdien ielaida mājiniekiem vienīgo ripu pārbaudes spēlē Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kur viņa pārstāvētā Tampabejas "Lightning" ar 4:1 mājās pieveica Floridas "Panthers", liecina NHL informācija. Zaudējumu ar uzbrucēju Ronaldu Ķēniņu sastāvā cieta Vankūveras "Canucks", bet Bufalo "Sabres" vēl vienu Latvijas uzbrucēju Zemgu Girgensonu pārbaudes mačam nepieteica.

Pirmo reizi sezonā piedaloties pārbaudes mačā, Gudļevskis laukumā aizvadīja spēles otro pusi, atvairot 17 no 18 metieniem. Vienīgo reizi Gudļevskis bija bezspēcīgs pēdējās trešdaļas vidū, kad skaitlisko vairākumu realizēja Vinsents Tročeks. Uzvarētājiem ar divu vārtu guvumu izcēlās Ņikita Kučerovs.

Pirms Gudļevska "Lightning" vārtus spēles pirmajā pusē sargāja pēc traumas atlabušais Bens Bišops, kurš atvairīja visus 18 metienus. Pēc neliela rokas savainojuma atlabušo Gudļevski uzskata par galveno pretendentu uz "Lightning" rezerves vārtsarga vietu, jo līdzšinējais otrais numurs Andrejs Vasiļevskis pēc operācijas nevarēs spēlēt divus līdz trīs mēnešus. Pamatvārtsargs ir Bišops.

Savukārt Ķēniņš nopelnīja komandā dalītu sliktāko lietderības rādītāju -2 un viņa pārstāvētais klubs ar 1:4 viesos piekāpās Kalgari "Flames". Ķēniņš spēlēja 13 minūtes (13:25) un vienreiz meta pa vārtiem.

Bufalo "Sabres" bez Girgensona pieteikumā ar 6:4 viesos pārspēja Toronto "Maple Leafs" hokejistus.

NHL regulārā sezona sāksies 7.oktobrī. Līdz tam klubu vadība biežāk izvēlas pārbaudīt spēlētājus, par kuru noderību komandai vēlas pārliecināties.