Girgensonam neveiksmīgā spēlē Bufalo «Sabres» vēlreiz cieš minimālu zaudējumu

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien mājās cieta otro minimālo zaudējumu pēc kārtas un ar 1:2 piekāpās Otavas "Senators", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Girgensons neviļus bija iesaistīts pirmo vārtu zaudējumā, kad ripa vārtos nonāca rikošetā no viņa nūjas.

"Senators" rezultātu atklāja pirmajā trešdaļā, kad, "Sabres" spēlējot mazākumā, ripa skāra Girgensona nūju pēc Erika Karlsona tāla un spēcīga metiena. Pēdējā trešdaļā Tailers Maijerss vairākumā panāca laukuma saimniekiem izlīdzinājumu, kad Girgensonam izdevās aizsegt vārtsargu Robinu Lēneru, tomēr Milans Mihaleks spēja "Senators" vēlāk gūt uzvaras vārtus.

Girgensons spēlēja 20 minūtes (20:07), trīsreiz meta pa vārtiem un veica četrus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

"Sabres" galvenais treneris Teds Nolans nebija apmierināts ar tiesneša lēmumu neieskaitīt vārtu guvumu otrajā trešdaļā, kad ripa nonāca Lēnera vārtos pēc Maika Vebera metiena, tomēr soģis uzskatīja, ka Markuss Folinjo neatļauti traucēja vārtsargu.

Ar 55 spēlēs šosezon gūtiem 14 vārtiem un 12 rezultatīvām piespēlēm Girgensons ir "Sabres" labākais vārtu guvējs un komandas otrais rezultatīvākais spēlētājs.

Bufalo klubs ar 55 spēlēs gūtiem 35 punktiem arvien ieņem pēdējo -16.- vietu Austrumu konferencē, kā arī ir pēdējā pozīcijā līgas kopvērtējumā 30 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs svētdien mājās pret Filadelfijas "Flyers".