Girgensona klubam uzvara, Bļugeram - zaudējums NHL spēlēs

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien mājās ar 3:2 uzveica Losandželosas "Kings", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Pitsburgas "Penguins" un Teodors Bļugers ar 1:4 viesos piekāpās Vankūveras "Canucks", tikmēr Kolumbusas "Blue Jackets" vārtsargs Elvis Merzļikins palika rezervistos spēlē, kurā komanda mājās ar 5:1 uzveica Ņūdžersijas "Devils".

Girgensons uz ledus bija 18 minūtes (18:19), trīsreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Bufalo "Sabres" - Losandželosas "Kings" spēles epizodes
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

"Sabres" otrajā trešdaļā likvidēja vienu vārtu deficītu un pārņēma vadību, bet trešā perioda priekšpēdējā minūtē Viktors Olofsons panāca 3:1. Bufalo komandas sastāvā atgriezās iepriekš savainotais uzbrukuma līderis Džeks Aikels, kurš atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Vankūveras "Canucks" - Pitsburgas "Penguins" spēles epizodes

Arī Bļugers spēlēja 18 minūtes (18:17), pa vārtiem nemeta, veica divus spēka paņēmienus un uzvarēja piecos no 16 iemetieniem, kā arī nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Savukārt "Blue Jackets" vārtsargs Jonass Korpisalo atvairīja 21 no 22 metieniem.

Bufalo "Sabres" nākamo spēli aizvadīs pirmdien Otavā pret "Senators", Pitsburgas klubs pēc Ziemassvētkiem 27.decembrī Nešvilā dosies laukumā pret "Predators", savukārt "Blue Jackets" sestdien būs laukuma saimnieki pret Ņūdžersijas "Devils".