Bļugeram un Šilovam uzvara, Balinskim un Girgensonam zaudējumi NHL spēlēs

Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ceturtdien izcīnīja uzbrucēja Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks", bet neveiksmi cieta Floridas "Panthers" ar aizsargu Uvi Balinski ierindā, kā arī Bufalo "Sabres", kam laukumā devās uzbrucējs Zemgus Girgensons.

"Canucks" hokejisti mājās ar 4:1 pārspēja Monreālas "Canadiens".

Bļugers izcēlās ar rezultatīvu piespēli, asistējot Konoram Gārlendam, kurš otrās trešdaļas priekšpēdējā minūtē panāca 3:0. Divus vārtus uzvarētājiem guva Ņikita Zadorovs.

Vankūveras "Canucks" - Monreālas "Canadiens" spēles epizodes

Uz ledus Bļugers bija 13 minūtes 31 sekundi, trīsreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un uzvarēja piecos no deviņiem iemetieniem, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +3. Bļugeram tā bija sezonā 20. rezultatīvā piespēle.

Šilovs palika uz rezervistu soliņa, bet "Canucks" vārtus sargāja Keisijs Desmits, atvairot 16 no 17 metieniem.

Balinskis vienreiz meta pa vārtiem NHL spēlē, kurā "Panthers" mājās ar 0:3 zaudēja Nešvilas "Predators" komandai.

No fārmkluba izsauktais Balinskis spēlēja 15 minūtes 25 sekundes un statistikā atzīmējās ar vienu metienu pa vārtiem, diviem spēka paņēmieniem un neitrālu lietderības koeficientu.

Floridas "Panthers" - Nešvilas "Predators" spēles epizodes

"Panthers" ar 94 punktiem 69 spēlēs ieņem trešo vietu Austrumu konferencē.

Girgensons spēlēja NHL mačā, kurā Bufalo "Sabres" viesos ar 3:8 zaudēja Edmontonas "Oilers" vienībai.

Zemgus uz ledus pavadīja deviņas minūtes un sešas sekundes, kuru laikā iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -2.