Girgensona Bufalo «Sabres» zaudē ceturtajā spēlē pēc kārtas

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien savā laukumā ar 4:5 pagarinājumā piekāpās Nešvilas "Predators" un cieta zaudējumu ceturtajā spēlē pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija.

Girgensons spēlēja 12 minūtes (11:32), vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

"Sabres" pēdējā trešdaļā nenoturēja divu vārtu pārsvaru - Filips Forsbergs divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu, bet papildlaika trešajā minūtē viņš guva arī uzvaras vārtus, nodrošinot Nešvilas komandai pirmo reizi sezonā ceturto uzvaru pēc kārtas. Forsberga rēķinā bija arī rezultatīva piespēle, asistējot Raienam Johansenam, kurš trešajā periodā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 63 spēlēs iekrātiem 63 punktiem ieņem 13.vietu 16 komandu konkurencē. Girgensona rēķinā 56 spēlēs ir seši iemesti vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs ceturtdien mājās pret Fīniksas "Coyotes".