Girgensona Bufalo «Sabres» gūst uzvaru pagarinājumā NHL spēlē Edmontonā

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" svētdien viesos ar 3:2 pagarinājumā pārspēja Edmontonas "Oilers", lai gan nenoturēja ātri iekrāto divu vārtu pārsvaru, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Latvijas uzbrucējs pie rezultativitātes punktiem netika.

Girgensons spēlēja 13 minūtes, vienreiz meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Kails Okposo un Johans Larsons līdz pirmās trešdaļas vidum panāca "Sabres" 2:0 vadību, savukārt laukuma saimniekiem Railijs Šīnens un Joakims Nīgards otrajā periodā rezultātu līdzsvaroja. Uzvaras vārtus pagarinājuma otrajā minūtē guva Kolins Millers. Uzvaras vārtu guvumā rezultatīvi piespēlēja Džeks Aikels, kurš bez rezultativitātes punktiem nav palicis pēdējās 13 spēlēs, sasniedzot karjeras rekordu.

Nākamo spēli "Sabres" hokejisti aizvadīs jau mājās otrdien pret Sentluisas "Blues". Ar 31 spēlē iekrātiem 34 punktiem "Sabres" ieņem 8.vietu Austrumu konferencē.