Daugaviņš «Spartak» hokejistu zaudētā spēlē lauzis ribas un guvis plaušas traumu

Maskavas "Spartak" uzbrucējs Kaspars Daugaviņš sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē pret Sanktpēterburgas SKA lauza ribas un guva plaušas traumu, informēja aģentūra TASS. Daugaviņš laukumu pameta uz nestuvēm un tika nogādāts slimnīcā.

Spēles protokolā "Spartak" ārsts ierakstīja, ka Daugaviņam noteiktā diagnoze ir ribu lūzums un asins un gaisa uzkrāšanās pleiras dobumā.

"Spartak" svētdien savā mājaslapā informēja, ka Daugaviņu slimnīcā novēro speciālisti un viņu jau pirmdien varētu izrakstīt, ja veselības stāvoklis to ļaus. Hokejista veselības stāvokli vērtē kā apmierinošu un ārsti sliecas uzskatīt, ka operācija nebūs vajadzīga.

Tikmēr Krievijas medijs “Championat.ru” citē “Spartak” ģenerālmenedžeri Alekseju Žamnovu, kurš apgalvojis, ka izslēgšanas spēļu sērijā pret SKA Daugaviņu uz ledus vairs neredzēsim.

Tikmēr KHL Disciplinārlietu komiteja Šestjorkinam piespriedusi vienas spēles diskvalifikāciju un naudas sodu 50 000 rubļu jeb apmēram 700 eiro apmērā.

Otrās trešdaļas beigās Daugaviņš izgāja viens pret vienu ar SKA vārtsargu Igoru Šestjorkinu, kurš pret uzbrucēju pārkāpa noteikumus. Daugaviņš paklupa pret vārtsarga nūju un ietriecās apmalē. Par pārkāpumu Šestjorkinu noraidīja līdz spēles beigām.

SKA hokejisti Rietumu konferences ceturtdaļfināla spēlē bija pārāki ar 5:2 un sērijā līdz četrām uzvarām samazināja "Spartak" pārsvaru līdz 2:1.

Daugaviņš regulārajā sezonā 58 spēlēs guva 13 vārtus un veica 23 rezultatīvas piespēles. Izslēgšanas turnīrā iepriekš Daugaviņa aizvadītajā vienīgajā spēlē viņa rēķinā bija rezultatīva piespēle.