Dārziņa izcilā rezultativitāte pieliek punktu Rīgas «Dinamo» zaudējumu sērijai

Laura Dārziņa divi gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles ļāva Rīgas "Dinamo" trešdien izbraukumā Slovākijā ar 4:3 uzveikt Bratislavas "Slovan" un pārtraukt septiņu neveiksmju sēriju Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), liecina rīkotāju informācija.

Miķelis Rēdlihs izcēlās ar vieniem iemestiem vārtiem un divām piespēlēm, kā arī mājiniekus ar vienu precīzu metienu sarūgtināja Linuss Videls.

Komandas mačā nospēlēja 36 sekundes, kad rezultāts jau bija 1:1. Mājiniekiem pietika ar astoņām sekundēm, lai izmantotu pretinieku kļūdu un Džefs Tafe pārspētu "Dinamo" vārtsargu Timuru Biļalovu. Tomēr viesi jau 28 sekundes vēlāk aktīvi nospēlēja sāncenšu zonā un revanšējās ar Dārziņa precīzu metienu, turklāt trīsarpus minūtes pirms pārtraukuma Rēdliha veiksmīgā darbība vārtu priekšā ļāva "Dinamo" realizēt skaitlisko pārsvaru un pārņemt vadību.

Videls otrās trešdaļas sākumā vairākuma izspēlē panāca jau 3:1, tomēr divu vārtu pārsvaru noturēt neizdevās. Vēl līdz perioda beigām Rudolfs Červenijs un Tafe atjaunoja rezultāta līdzsvaru. Izšķiroši bija Dārziņa gūtie vārti pēdējās trešdaļas 7.minūtē, un minimālo pārsvaru "Dinamo" noturēja, neraugoties uz asumiem cīņas galotnē. Latvijas komanda tika pie pirmā panākuma kopš 23.novembra. Savukārt "Slovan" cieta jau desmito zaudējumu pēc kārtas.

Arī nākamās trīs spēles rīdzinieki aizvadīs izbraukumā, 18.decembrī tiekoties ar Minskas "Dinamo, 20.decembrī - ar Sanktpēterburgas SKA, bet 22.decembrī - ar Helsinku "Jokerit".

Ar 37 spēlēs gūtām 15 uzvarām "Dinamo" ieņem 9.vietu Rietumu konferencē.