Čehijas hokejisti pēcspēles metienos uzvar Kanādu; Šveice sagrauj Koreju

Čehijas hokeja valstsvienība sestdien Phjončhanā ar 3:2 tikai pēcspēles metienu sērijā tika galā ar Kanādas hokejistiem. Savukārt citā mačā Šveices izlase izrēķinājās ar mājiniekiem, sagraujot viņus ar 8:0.

Pirmajā trešdaļa Kanādas izlasei izdevās atklāt spēles rezultātu, tomēr to prata izlīdzināt čehi. Līdz perioda beigām kanādieši otro reizi izvirzījās vadībā, panākot 1:2. Otrajā trešdaļa čehi izlīdzināja rezultātu. Atlikušajā spēles gaitā komandas nespēja gūt vārtus, kas noveda līdz papildlaikam un vēlāk arī pēc spēles metienu sērijai.

Šveice spēli iesāka piesardzīgi, pirmajā periodā gūstot vienu vārtu pārsvaru. Otrajā trešdaļa šveicieši vēl divas ripas raidīja Korejas izlases vārtos. Trešajā periodā sākās mājinieku murgs – komanda ielaida vēl piecus vārtus, piedzīvojot otro zaudējumu.

Pēc divām spēļu kārtām A grupā vadībā ar pieciem punktiem izvirzījusies Čehija, kam seko Kanāda. Trīs punkti ir Šveicei, bet bez panākumiem ir mājiniece Dienvidkoreja.