Bļugers gūst jau otros vārtus NHL

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 3 mēnešiem.

Latviešu hokejists Teodeors Bļugers sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Pitsburgas “Penguins” sastāvā izcēlās ar vārtu guvumu, taču viņa pārstāvētā komanda ar 2:3 piekāpās Toronto “Maple Leafs”, liecina organizatoru informācija.

Bļugers laukumā bija deviņas minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā izcēlās ar vārtu guvumu, kas bija jau otrais NHL, diviem metieniem pa vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu.

http://

Jau ziņots, ka pirmos vārtus NHL Bļugers guva piektdien spēlē pret Otavas “Senators”.

Pēd desmit aizvadītām spēles minūtēm “Penguins” izvirzījās vadībā – leģendārais kanādietis Sidnijs Krosbijs atklāja spēles rezultātu. Jau pēc dažām minūtēm Bļugers vārtu pārsvaru palielināja. Taču līdz pirmās trešdaļas beigām “Maple Leafs” vārtu starpību samazināja.

Otrajā trešdaļā ar vārtu guvumiem izcēlās tikai “Maple Leafs”, neļaujot ''pingvīniem'' atspēlēties, bet noslēdzošā trešdaļa rezultāts nemainījās.

“Penguines” šobrīd ar 62 punktiem 52 spēlēs ir NHL Austrumu konferences piektajā pozīcijā. Nākamo spēli Bļugera pārstāvētā komanda aizvadīs otrdien, kas uzņems Karolīnas “Hurricanes”.

Tikmēr Otavas “Senators” rindās atgriezies Rūdolfs Balcers, kurš NHL aizvadīja jau devīto spēli. Rūdolfs bija tuvu vārtu guvumam, taču šoreiz vārtu stabiņš. “Senators” šajā spēlē ar 0:2 piekāpās Detroitas “Red Wings”.

Balcers laukumā pavadīja desmit minūtes un četras sekundes, kuru laikā statistikas ailītēs atzīmēts ar vienu spēka paņēmienu un neitrālu lietderības koeficientu.

“Senators” šobrīd Austrumu konferencē ar 43 punktiem 52 spēlēs ir pēdējā jeb 16. pozīcijā. Nākamo spēli Otavas vienība aizvadīs trešdien, kad tiksies ar Toronto “Maple Leafs”.