Bļugera un Balcera NHL vienības uzvar; Girgensona un Merzļikina komandas zaudē

Uzvaru papildlaikā pirmdien izcīnīja latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins", kas ar 4:3 pieveica Anaheimas "Ducks". Pie panākuma tika arī Rūdolfa Balcera Tampabejas "Lightning", kas ar 4:1 apspēlēja Sietlas "Kraken". Ceturto zaudējumu pēdējās piecās piedzīvoja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas ar 1:4 savu skatītāju priekšā piekāpās Floridas "Panthers", bet Elvis Merzļikins ielaida trīs ripas, viņa pārstāvētajai Kolumbuas "Blue Jackets" ar 1:3 zaudējot Ņujorkas "Rangers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar Bļugera, Balcera un Merzļikina spēļu rezultātiem)
Bļugers komandas uzvarā spēlēja 13 minūtes un 37 sekundes, no kurām minūti un desmit sekundes skaitliskajā mazākumā. Viņš izpildīja vienu metienu, pielietoja trīs spēka paņēmienus, bloķēja divas pretinieku ripas un uzvarēja 75% iemetienu. Spēli Bļugers noslēdza ar neitrālu +/- koeficientu.

Vien 25 sekudnes pirms pamatlaika beigām "Penguins" izdevās rezultātu izlīdzināt, bet uzvaru nodrošināja pagarinājuma 33. sekundē.

Pitsburgas "Penguins" un Anaheimas "Ducks" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tampabejas uzvarā Balcers bija ārpus pieteikuma. Liepājnieks traumas dēļ nav spēlējis kopš novembra beigām, taču nu jau viņš ir atgriezies treniņu režīmā.

Balcers pēc nosūtīšanas uz fārmklubu fiziskās formas uzlabošanai pirmdien aizvadīja pirmo spēli kopš 25. novembra, palīdzot Sirakjūsas "Crunch" ar 5:1 pārspēt Jūtikas "Comets". Balcers tika pie rezultatīvas piespēles "Crunch" ceturto vārtu guvumā trīs minūtes pirms spēles beigām.

Tampabejas "Lightning" un Sietlas "Kraken" spēles epizodes

Girgensons spēlēja nomināli ceturtajā uzbrucēju virknējumā, kopumā uz ledus esot 11 minūtes (11:03). Teju pusotru minūti (1:23) viņš spēlēja skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 25% iemetienu. Spēli Girgensons pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Bufalo komanda pēdējās piecās spēlēs uzvarējusi tikai vienu reizi.

Bufalo "Sabres" un Floridas "Panthers" spēles svarīgākie notikumi

Merzļikins komandas zaudējumā atvairīja 30 no 33 metieniem jeb 90,9%.

Kolumbusas vienībai šis bija ceturtais zaudējums pēdējās piecās spēlēs.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Ņujorkas "Rangers" spēlēs momenti

Sezonas kopvērtējumā "Lightnig" ar 57 punktiem 42 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 6. vietā. Astotajā pozīcijā ar 50 punktiem 43 mačos ir "Penguins", bet vēl trīs pozīcijas zemāk ir "Sabres", kas 42 spēlēs iekrājusi 44 punktus. "Blue Jackets" ar 28 punktiem 43 spēlēs ir pārliecinoši pēdējā 16. vietā.