Balcers gūst vārtus un veicina «Sharks» uzvaru; arī «Penguins» tiek pie panākuma

Sezonas sestos vārtus piektdien guva latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kurš Sanhosē "Sharks" palīdzēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā ar 5:2 pieveikt Losandželosas "Kings". Tikmēr citā spēlē Pitsburgas "Penguins" bez Teodora Bļugera ierindā ar 6:4 pārspēja Ņūdžersijas "Devils", vēsta NHL.

Balcers guva komandas trešos vārtus, kas vēlāk izrādījās uzvaru nesošie. Latviešu hokejists pirmā perioda izskaņā pretinieku vārtos raidīja atlēkušo ripu, tobrīd panākot 3:1 "Sharks" labā.

Balcers gūst vārtus

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Balcers 24 spēlēs pamanījies gūt sešus vārtus un atdot septiņas rezultatīvas piespēles.

Šajā mačā liepājnieks uz ledus pabija 16 minūtes (16:15), no kurām divas (2:17) skaitliskajā vairākumā. Balcers izpildīja piecus metienus, četras reizes pielietoja spēka spēli un bloķēja vienu pretinieku raidījumu. Spēli Balcers noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Sanhosē vienībai šis bija piektais panākums pēdējās sešās spēlēs. Līdz šim 39 spēlēs "Sharks" guvuši 40 punktus, kas ļauj atrasties sestajā vietā NHL Rietumu divīzijā. No izslēgšanu spēļu zonas jeb labāko četrinieka viņus šķir vien trīs punkti, turklāt divas pozīcijas augstāk esošie Arizonas "Coyotes" aizvadījuši par divām spēlēm vairāk.

Tikmēr Pitsburgas "Penguins" bez traumētā Bļugera guva otro uzvaru pēc kārtas.

Pitsburgas "Penguins" un Ņūdžersijas "Devils" spēles spilgtākās epizodes

Kopvērtējumā "Pingvīni" ar 54 punktiem 41 spēlē ir trešie NHL Austrumu divīzijā. Priekšā esošās Vašingtonas "Capitals" un Ņujorkas "Islanders" abas iekrājušas pa 56 punktiem.

Sestdien "Sharks" un "Kings" tiksies atkārtoti, bet dienu vēlāk "Penguins" vēlreiz spēlēs ar "Devils".