Ar Ķēniņu ceturtajā maiņā «Canucks» gūst minimālu uzvaru NHL pārbaudes spēlē

Ronalds Ķēniņš pēc nonākšanas ceturtajā uzbrucēju maiņā pirmdien devās laukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē, kurā Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Vankūveras "Canucks" ar 1:0 pārspēja Arizonas "Coyotes", liecina NHL informācija.

Ķēniņš spēlēja 13 minūtes (12:35), divreiz meta pa vārtiem un izpildīja divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs tāpat kā visiem uzvarētāju komandā bija neitrāls. Vienīgos vārtus "Canucks" pēdējās trešdaļas vidū skaitliskā vairākumā guva Džareds Makanns.

Ja iepriekš Ķēniņš bija iedalīts pirmajā maiņā pie brāļiem Daniela un Henrika Sediniem, tad šoreiz kopā ar dvīņubrāļiem spēlēja Džeiks Virtanens, bet Ķēniņš uz ledus devās kopā ar Adamu Kreknelu un Aleksandru Grenjē.

NHL regulārā sezona sāksies 7.oktobrī. Līdz tam klubu vadība bieži izvēlas pārbaudīt spēlētājus, par kuru noderību komandai vēlas pārliecināties.

"Canucks" nākamo pārbaudes spēli aizvadīs jau otrdien, kad tiksies ar Sanhosē "Sharks". Savukārt uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētajai Bufalo "Sabres" paredzēta spēle pret Toronto "Maple Leafs", bet Tampabejas "Lightning", kur uz iekļūšanu sastāvā pretendē vārtsargs Kristers Gudļevskis, spēlēs ar Pitsburgas "Penguins".