Merzļikins aptur Malkinu; «Blue Jackets» hokejisti NHL spēlē pārtrauc 6 zaudējumu sēriju

Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā sestdien pēcspēles metienos izcīnīja Kolumbusas "Blue Jackets" ar Elvi Merzļikinu vārtos, bet neveiksmi cieta Bufalo "Sabres", kam laukumā devās uzbrucējs Zemgus Girgensons.

"Blue Jackets" hokejisti mājās ar 4:3 pārspēja Pitsburgas "Penguins".

Pitsburgas komanda pēc Rikarda Rakela vārtu guvuma pēdējā trešdaļā pirmoreiz ieguva divu vārtu pārsvaru, panākot 3:1. Tomēr laukuma saimnieki nepilnās trīs minūtēs ar Kirila Marčenko un Zeka Verenska precīziem metieniem atjaunoja neizšķirtu. Pagarinājumā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles metienu noslēgumā Merzļikins apturēja Jevgēņija Malkina raidīto ripu, palīdzot "Blue Jackets" pārtraukt sešu zaudējumu sēriju.

Merzļikins pamatlaikā un pagarinājumā atvairīja 30 no 33 metieniem.

Elvis Merzļikins par Kolumbusas "Blue Jackets" uzvaru pār Pitsburgas "Penguins"
00:00 / 00:37
Lejuplādēt

Elvis pēc uzvaras uzsvēra, ka ir patīkami pēc smagas zaudējumu sērijas mājās redzēt pilnas skatītāju tribīnes un pārtraukt neveiksmju virkni. Vārtsargs uzteica "Penguins" kā spēcīgu komandu, kas vēlreiz apliecināja prasmi sodīt pretiniekus par pieļautām kļūdām.

"Blue Jackets" ar 74 spēlēs iekrātiem 60 punktiem arvien ir pēdējā -16.- vietā Austrumu konferencē.

Kolumbusas "Blue Jackets" - Pitsburgas "Penguins" spēles epizodes

Girgensons devās uz ledus NHL mačā, kurā Bufalo "Sabres" mājās ar 0:3 piekāpās Toronto "Maple Leafs" vienībai.

Zemgus uz ledus pavadīja 14 minūtes (14:21), veica četrus spēka paņēmienus un vienreiz meta pa vārtiem, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

"Maple Leafs" pēdējos vārtus spēlē guva Ostons Metjūzs, kuram tas bija sezonā jau 60. precīzais metiens.

Bufalo "Sabres" - Toronto "Maple Leafs" spēles epizodes

"Sabres" ar 75 punktiem 75 spēlēs ieņem 13. vietu Austrumu konferencē bez izredzēm iekļūt izslēgšanas turnīrā.