Girgensona pārstāvētā «Sabres» zaudē NHL spēlē; «Canucks» krāj uzvaras bez Bļugera

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons piektdien divreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Sabres" viesos ar rezultātu 4:5 zaudēja Ņūdžersijas "Devils" vienībai.

Grigensons uz ledus pavadīja 11 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Vispirms "Sabres" divreiz izvirzījās vadībā, mājiniekiem rezultātu izlīdzinot, bet pēc tam "Devils" trīsreiz panāca vienas ripas pārsvaru, viesiem spējot izlīdzināt rezultātu vien divreiz, bet nespējot izlīdzināt rezultātu pēc Erika Haulas precīza metiena spēles 55.minūtē.

Ņūdžersijas "Devils" - Bufalo "Sabres" spēles epizodes

Uzvarētāju rindās divus vārtus guva Haula, kurš arī tika atzīts par spēles pirmo "zvaigzni", ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās aizsargs Lūks Hjūzs, bet viesu rindās neviens hokejists vairāk par vienu rezultativitātes punktu nesakrāja.

"Sabres" ar sešiem punktiem astoņās spēlēs ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli "zobeni" aizvadīs svētdien savā laukumā ar Kolorādo "Avalanche".

Vankūveras "Canucks" arvien bez savainotā uzbrucēja Teodora Bļugera sastāvā piektdien mājās izcīnīja uzvaru 5:0 pret Sentluisas "Blues". Divus vārtus guva aizsargs Kvinns Hjūzs.

"Canucks" galvenais treneris Riks Tokets pastāstīja, ka kājas savainojumu guvušā Bļugera veselības stāvoklis uzlabojas un hokejists drīz būs uz slidām. Tomēr patlaban Bļugera atgriešanās laiks arvien nav zināms un sagaidāms, ka viņš oktobrī nepiedalīsies arī nākamajās divās Vankūveras komandas mājas spēlēs.