Panorāma

Ukrainas gatavojas pretuzbrukuma izvēršanai

Panorāma

Skatītāji Rīgā nenokar galvas par hokeja izlases zaudējumu

Līdzvērtīgā spēlē Latvijas hokeja izlase piekāpjas Kanādai

Hokeja fani Tamperē pēc izlases zaudējuma degunu nenokar, cer uz bronzu noslēgumā

Arī pēc hokeja valstsvienības zaudējuma kanādiešiem pasaules čempionāta pusfinālā Tamperes ledus arēnā līdzjutēji ilgu laiku skandēja Latvijas vārdu. Sajūtas latviešiem bija gandrīz kā mājas spēlē - arēnā bija pulcējušies apmēram 8500 skatītāju, un gandrīz nepārtraukti skanēja Latvijas vārds.

Kad kanādieši spēles pēdējā minūtē iemeta ripu tukšos Latvijas vārtos un izredzes atspēlēties praktiski bija zudušas, visi Latvijas atbalstītāji tribīnēs piecēlās kājās, plivināja Latvijas karogus un skandēja Latvijas vārdu līdz pēdējam.

Jau pirms spēles Latvijas līdzjutēji svinēja hokeja svētkus un valstsvienības nebijušo sasniegumu, iekļūstot pasaules čempionāta pusfinālā. 
 

Līdzjutējs Jānis sarunā ar Latvijas Televīziju uzsvēra, ka izlase iekļuva četriniekā, uzvarēja Šveici un mājās aizsūtīja zviedrus, tādēļ noskaņojums var būt tikai pozitīvs. Savukārt Ance uz Somiju devās kopā ar vīru, hokeja izbraukuma laikā bērnus atstājot omītes uzraudzībā. Tikmēr Niklāvs un Matīss pastāstīja, ka viņu ģimenē visi ir īsteni hokeja fani. 

Tampere šajās dienās pieder latviešiem. Valstsvienības atbalstītāju rokas arēnā ne brīdi nepagura, atbalstot savu komandu. 

"Varoņi, malači, galvenais lai nepārdzīvo par zaudējumu. Bronza ir mūsu," nelokāmu ticību komandas spēkam pauda Latvijas atbalstītāji.

Viens no līdzjutējiem Jānis ir bijis jau 20 pasaules čempionātos un nu priecājas, ka sapņi piepildās. "Ir, gaidītais ir noticis. Medaļai ir jābūt beidzot," pārliecību par panākumu nākamajā spēlē pauda Jānis. Viņš solīja laicīgi doties pie miera, lai komandu pienācīgi atbalstītu spēlē par 3. vietu. 

Latvijai atbalstītāju netrūka pusfinālā un līdzjutēji būs tribīnēs arī svētdien turnīra noslēgumā spēlē par 3. vietu. Valstsvienības hokejisti ir apņēmušies spēlē par bronzu paveikt visu iespējamo, lai mājās atgrieztos ar medaļām.

Valstsvienības kapteinis Kaspars Daugaviņš atzina, ka atbalsts izlasei ir milzīgs, un spēki pēdējai spēlei komandai atradīsies. Lai arī pēc zaudējuma vienmēr ir rūgtums, hokejisti ģērbtuvēs vienojās uzdāvināt Latvijai pēdējā spēlē hokeja brīnumu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
A grupa Punkti
ASV
ASV
20
Zviedrija
Zviedrija
18
Somija
Somija
16
Vācija
Vācija
12
Dānija
Dānija
8
Francija
Francija
4
Austrija
Austrija
3
Ungārija
Ungārija
3
B grupa Punkti
Šveice
Šveice
19
Kanāda
Kanāda
15
Latvija
Latvija
13
Čehija
Čehija
13
Slovākija
Slovākija
11
Kazahstāna
Kazahstāna
7
Norvēģija
Norvēģija
6
Slovēnija
Slovēnija
0

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti