Girgensona pārstāvētā «Sabres» zaudē NHL mačā

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons pirmdien piedalījās Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Sabres" savā laukumā ar rezultātu 1:3 piekāpās Monreālas "Canadiens" vienībai.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes deviņas sekundes un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu +0.

Rezultātu spēles trešajā minūtē atklāja "Canadiens" uzbrucējs Džastins Barons, bet astotajā minūtē Džefs Skiners ar trāpīgu raidījumu skaitliskajā vairākumā panāca 1:1.

Otrajā periodā vārti netika gūti, bet uzvaru viesi nodrošināja pēdējā trešdaļā. Mača 44. minūtē Brendans Galahers panāca 2:1 viesu labā, bet trīs minūtes un septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām Tanners Pīrsons ar precīzu metienu panāca 3:1 "Canadiens" labā.

Viesu vārtsargs Džeiks Allens atvairīja 36 no 37 metieniem, kamēr "Sabres" vārtos Ēriks Komrijs tika galā ar 24 no 27 metieniem.

Bufalo "Sabres" un Monreālas "Canadiens" spēles epizodes

"Sabres" sešās spēlēs tikuši pie divām uzvarām un ar četriem punktiem ieņem 15. vietu Austrumu konferencē, apsteidzot tikai Vašingtonas "Capitals". Savukārt "Canadiens" šī bija trešā uzvara piecos mačos, un ar septiņiem punktiem Monreālas komanda ir ceturtajā pozīcijā.

Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā "Sabres" aizvadīs otrdien, kad viesos tiksies ar Otavas "Senators" vienību.