Vegasas «Golden Knights» uzvar otrajā pagarinājumā, hokejists Bļugers turpina nespēlēt

Latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers sestdien kārtējo reizi palika ārpus pieteikuma izslēgšanas sērijas spēlē, kurā viņa pārstāvētā Vegasas "Golden Knights" ar 5:4 otrajā pagarinājumā viesos pārspēja Vinipegas "Jets". Sērijā līdz četrām uzvarām ar 2-1 vadībā ir Vegasas komanda, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers bijis ārpus pieteikuma visās trīs līdz šim aizvadītajās izslēgšanas sērijas spēlēs.

Uzvarētāju noteikšanai šajā spēlē nepietika ar 60 pamatlaika minūtēm. Arī pirmais 20 minūšu papildlaiks noslēdzās bez vārtu guvuma, taču spēles 85. minūtē Maikls Amadio atnesa uzvaru "Golden Knights" vienībai.

Varenu atspēlēšanos spēles trešajā periodā iespēja "Jets", kas guva trīs bezatbildes vārtus, tostarp vārtu guvumu 22 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Arī sērijas ceturtā spēle tiks aizvadīta Vinipegā. Šī spēle paredzēta pirmdien, bet divas dienas vēlāk komandas spēkosies "Golden Knights" mājas arēnā.

Regulāro sezonu Vegasas vienība noslēdza Rietumu konferences pirmajā vietā, kamēr "Jets" kā pēdējā – astotā – iekļuva izslēgšanas spēļu turnīrā.

Bļugers ir vienīgais latvietis, kura pārstāvētā komanda šosezon sasniegusi NHL izslēgšanas spēļu turnīru.