Floridas «Panthers» bez Balinska sastāvā sasniedz NHL konferences finālu

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis piektdien nepiedalījās Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā viņa Floridas "Panthers" komanda izcīnīja uzvaru. "Panthers" viesos ar rezultātu 2:1 uzvarēja Bostonas "Bruins" komandu un iekļuva Austrumu konferences finālā.

"Panthers" sērijā līdz četrām uzvarām uzvarēja ar 4-2.

Sērijā pēdējā spēlē pirmajā trešdaļā "Bruins" vadībā izvirzīja Pavels Zaha, otrajā periodā Antons Lundels panāca izlīdzinājumu, bet "Panthers" uzvaras vārtus pusotru minūti pirms mača beigām guva Gustavs Forslings.

Bostonas "Bruins" - Floridas "Panthers" spēles epizodes

Konferences finālā Floridas klubs tiksies ar Ņujorkas "Rangers", kas sērijā ar 4:2 pārspēja Karolīnas "Hurricanes" hokejistus. Pirmā spēle Austrumu finālā būs trešdien, 22. maijā, Ņujorkā.

Rietumu konferencē uz vietu finālā pretendē vārtsarga Artūra Šilova un uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks", kas sērijā ar 3:2 ir vadībā pret Edmontonas "Oilers", un nākamo spēli aizvadīs sestdien izbraukumā.