Uldriķis gūst vārtus jau otrajā Šveices kausa spēlē pēc kārtas, taču «Sion» apstājas pusfinālā

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis svētdien Šveices kausā izcēlās jau otrajā spēlē pēc kārtas, tomēr ar to nebija līdzēts, lai viņa pārstāvētā "Sion" iekļūtu finālā.

"Sion" viesos ar 1:3 (0:0) zaudēja šīs sezonas čempionei Bernes "Young Boys".

Uldriķis spēli sāka komandas sākuma sastāvā un spēlēja no zvana līdz zvanam.

Pirmie vārti spēlē tika gūti vien otrā puslaika 27.minūtē, kad 1:0 panāca Žans Pjērs Nsame. "Sion" vienība ilgi negaidīja un Uldriķa personā 80.minūtē rezultātu izlīdzināja, taču cerības par uzvaru zuda jau pēc mirkļa.

Jau pamatlaika pēdējā minūtē iespēju cīnīties papildlaikā "Sion" laupīja Kristofers Martins, taču kompensācijas laika trešajā minūtē 3:1 panāca Fēlikss Mambimbi.

Uldriķis vārtus guva arī ceturtdaļfināla mačā pret "Rapperswil-Jona".

Bernes komanda finālā tiksies ar "Basel" un "Winterthur" mača uzvarētāju.

"Sion" sezonu Šveices superlīgā noslēdza astotajā pozīcijā un tikai pēdējā mačā izvairījās no pārspēlēm.