Ukrainas futbolisti tiek U-20 Pasaules kausa pusfinālā, spēlēs pret Itāliju. Spilgtākās epizodes

Ukrainas futbolisti piektdien Polijas pilsētā Lodzā ar 1:0 pārspēja Kolumbiju un iekļuva U-20 Pasaules kausa izcīņas pusfinālā, kur tiksies ar Itālijas vienaudžiem.

(papildināts ar Itālijas izlases iekļūšanu pusfinālā)
Itālijas izlase vēlāk piektdien ceturtdaļfināla spēlē ar 4:2 uzveica Mali izlasi.

Daņilo Sikans gūst Ukrainai uzvaras vārtus

Ukraiņi 11.minūtē vadībā izvirzījās pēc pretinieku nesaskaņotas darbības. Kolumbijas vārtsargs Kevins Miers devās ārpus soda laukuma, bet pie bumbas tika Ukrainas uzbrucējs Daņilo Sikans un nekavējās precīzi sist vārtos.

Savukārt Mali futbolisti guva abus vārtus pirmajā puslaikā, kas noslēdzās neizšķirti 1:1.

Ibrahima Kones neveiksme ļauj Itālijai izvirzīties vadībā

Pēc stūra sitiena 12.minūtē Ibrahima Kone no vārtu priekšas raidīja bumbu tīklā.

Seku Koita panāk Mali neizšķirtu 1:1

Rezultātu līdzsvaroja Seku Koita 38.minūtē, soda laukumā noslēdzot teicamu Mali uzbrukuma izspēli.

Andrea Pinamonti nodrošina Itālijai 2:1 pārsvaru

Vēlreiz atspēlēties Mali izlasei izdevās arī otrajā puslaikā, lai gan itāliešus 60.minūtē vadībā izvirzīja Andrea Pinamonti, no asa leņķa trāpot vārtu tuvajā stūrī.

Muhameds Kamara gūst Mali otros vārtus

Turpretim Mali cerības ātrā uzbrukumā 79.minūtē atjaunoja Muhameds Kamara.

Andrea Pinamonti panāk Itālijai 3:2 pārsvaru

Izšķiroši bija divi Itālijas vārti divās minūtēs - Pinamonti 83.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu un atguva vadību. Tiesības uz 11 metru soda sitienu Itālijas izlase ieguva pēc Mali vārtsarga Jusufa Koitas pārkāpuma soda laukumā pret Pinamonti.

Davide Fratēzi nostiprina Itālijas uzvaru

Tikai minūti vēlāk ceturtos vārtus uzvarētājiem guva Davide Fratēzi, izpildot tālu un precīzu sitienu ar galvu.

Vēl divi ceturtdaļfināli ASV-Ekvadora un Dienvidkoreja-Senegāla notiks sestdien.

Finālturnīra grupu kārtā piedalījās 24 komandas, no kurām 16 labākās vienības iekļuva izslēgšanas pirmajā kārtā. Čempioni kļūs zināmi finālspēlē 15.jūnijā Lodzā.