Brazīlija - Argentīna. Pasaules kausa telpu futbolā pusfināla 1.puslaika epizodes
Portugāle-Kazahstāna. Pasaules kausa telpu futbolā pusfināla 1.puslaika epizodes

Brazīlija - Argentīna. Pasaules kausa telpu futbolā pusfināla epizodes

Titula īpašnieki argentīnieši pieveic Brazīlijas telpu futbolistus, spēlēs Pasaules kausa finālā

Argentīnas telpu futbola izlase trešdien Pasaules kausa pusfinālā Kauņā ar 2:1 uzveica Brazīliju un nodrošināja dalību finālā, kur cīnīsies par titula aizstāvēšanu.

Otrā pusfinālā ceturtdien Kauņā spēlēs Kazahstānas un Portugāles izlases. Pusfinālu uzvarētāji tiksies titula mačā, savukārt zaudētāji savstarpējā duelī noteiks 3.vietas ieguvējus.

Lielāku spiedienu pretiniekiem spēles sākumā radīja brazīlieši, taču Argentīnas izlase spēku samēru līdzsvaroja un guva divus vārtus. Rezultātu 11.minūtē ar sitienu no distances atklāja Konstantino Vaporaki, bet pāris minūtes vēlāk Kristians Boruto vārtu priekšā noslēdza saspēli un pārsvaru divkāršoja.

Pirmā puslaika epizodes

Brazīlijas izlasei kaujassparu vēl līdz pārtraukumam uzlaboja Ferao vārtu guvums. Tomēr otrajā puslaikā visi Brazīlijas centieni panākt izlīdzinājumu bija nesekmīgi, tādējādi Argentīna otrajā Pasaules kausa izcīņā pēc kārtas spēlēs finālā.

Finālturnīrā Lietuvā startēja 24 komandas, kas sākotnēji tika sadalītas sešās grupās, kur izspēlēja apļa turnīru. Katras grupas divas spēcīgākās komandas un četras labākās trešās vietas ieguvējas iekļuva izslēgšanas pirmajā kārtā jeb astotdaļfinālā.

Pasaules kausa izcīņa noslēgsies ar finālspēlēm svētdien, 3. oktobrī.