Rudņevam rezultatīva piespēle «Hamburger SV» uzvarā Vācijas čempionātā

Latvijas valstsvienības uzbrucējs Artjoms Rudņevs trešdien guva vārtus "Hamburger SV" (HSV) komandas labā, kas izbraukumā ar rezultātu 3:0 uzveica "Paderborn" vienību, liecina rīkotāju informācija.

Rudņevs laukumā nāca 89. spēles minūtē, nomainot 35 gadus veco horvātu uzbrucēju Ivicu Oliču, kurš komandai pievienojās vien 30. janvārī no citas bundeslīgas komandas "Wolfsburg", kurai par spēlētāja pāreju HSV samaksāja 1,5 miljonus eiro.

Mača kompensācijas laikā Rudņevs atdeva rezultatīvu piespēli ungāram Zoltanam Štīberam, kurš panāca 3:0 viesu labā. HSV vadībā mača otrajā minūtē ar precīzu 11 metru soda sitienu izvirzīja nīderlandietis Rafaels van der Vārts, bet 2:0 panāca Marsels Jansens, kurš precīzs bija 72. minūtē.

HSV pēc gūtās uzvaras pakāpusies uz 13. pozīciju bundeslīgas turnīra tabulā ar 20 punktiem 19 mačos, savukārt "Paderborn" ir par vienu punktu mazāk un komanda atrodas 15. vietā.

Rudņevs šosezon bundeslīgā piedalījies 13 mačos, no kuriem piecos devies pamatsastāvā, guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.