Sporta ziņas

Enduro «Ādažu kauss»

Sporta ziņas

LČ handbolā. «Dobeles Tenax» – «Celtnieks Rīga». Ņikita Pančenko

Šonedēļ Latvijas kausa izcīņas fināls futbolā FC Riga pret Ventspili

«Riga» FC futbolisti un FK «Ventspils» gatavojas Latvijas kausa kulminācijai

Latvijas kausa izcīņā futbolā atlicis aizvadīt vairs tikai finālspēli - "Riga" FC duelī pret FK "Ventspils" trešdien "Daugavas" stadionā Rīgā kļūs zināms trofejas ieguvējs. Spēli tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv. 

Komandas nopietni gatavojas finālam, un izšķirošu spēļu pieredzi abas vienības iekrājušas jau iepriekš. Latvijas virslīgas līdervienība "Riga" FC sezonas beigas aizvadījusi teicami – uzvarētas 13 no pēdējām 14 spēlēm un vienīgā relatīvā neveiksme bija neizšķirts pret Liepājas klubu. Rīdzinieki Latvijas kausa finālu gaida īpaši – iepriekšējās divās reizēs viņi finālos zaudēja, vienreiz tieši nākamajai pretiniecei "Ventspilij".

“Riga" FC aizsargs Antonijs Černomordijs intervijā Latvijas Televīzijai uzsvēra, ka šogad mērķis ir izcīnīt kausu, lai klubs visbeidzot tiktu pie savas pirmās trofejas.

Augšupeju "Riga" FC sāka pēc ukraiņu speciālista Viktora Skripņika piesaistīšanas – viņa galvenais uzdevums ir beidzot piepildīt rīdzinieku alkas pēc revanša.

Skripņiks intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka par "Riga" FC iepriekšējām likstām kausa izcīņā ir informēts. "Skatījos to spēļu statistiku, divi fināli un divi zaudējumi. Ceru, ka šī sērā tradīcija mums beigsies un jācenšas to lauzt jau trešdien," sacīja treneris.

Ja rīdzinieki kausa finālam gatavojās treniņnometnē Kiprā, otra fināliste FK "Ventspils" trenējas savā bāzē. "Ventspilij" finālā noteikti talkā nāks pieredze – kurzemnieki šo trofeju izcīnījuši jau septiņas reizes. FK “Ventspils” direktors Sergejs Usačovs uzsvēra, ka visi līdzšinējie tituli jau ir vēsture, bet mērķis ir uzvarēt katrā nākamajā spēlē.

Ventspilnieki pirms fināla nemaz neizmēģinās "Daugavas" stadiona zālienu, savukārt "Riga" FC nākamais treniņš būs tieši spēles norises vietā.

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti