Mesi kompensācijas laikā nodrošina Argentīnai uzvaru pār Irānu un vietu astotdaļfinālā

Lionels Mesi sestdien kompensācijas laikā guva vienīgos vārtus un nodrošināja Argentīnai uzvaru 1:0 pār Irānu Pasaules kausa finālturnīra grupā, liecina rīkotāju informācija. Argentīnieši ar uzvarām abās aizvadītajās spēlēs vēl pirms pēdējās cīņas F grupā nodrošināja dalību astotdaļfinālā.

Atklātā futbolā vienlīdz labas iespējas Beluorizontē bija abām komandām, tomēr Mesi individuālā meistarība cīņas izskaņā kļuva par izšķirošu faktoru, kas ļāva Argentīnai izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas. Mesi kompensācijas laika otrajā minūtē pie soda laukuma robežas izbrīvēja sev iespēju sitienam un ar kreiso kāju iegrieza bumbu vārtu tālajā stūrī.

Lieliski spēlēja arī irāņi, kam jau 4. minūtē bija iespēja izvirzīties vadībā, kad pēc Aškana Dedžagas izpildīta soda sitiena Džalalam Hoseini neizdevās ievirzīt bumbu vārtos. Iniciatīvu pamazām pārņēma argentīnieši, tomēr savas iespējas neizmantoja, turklāt Irānas vārtos pārliecinoši darbojās Alireza Hadžidži.

Grupā otrās kārtas spēles vēlāk sestdien noslēgs Nigērija un Bosnija/Hercegovina. Argentīna ar sešiem punktiem vairs nevar grupā noslīdēt zemāk par otro vietu, pa vienam punktam ir Irānai un Nigērijai, kam viena spēle ir rezervē, bet Bosnija un Hercegovina līdz šim vienīgajā spēlē zaudēja.