Krievijas futbolisti pēc vārtsarga kļūdas gūst neizšķirtu pret Dienvidkoreju

Krievijas izlases vārtsarga Igora Akinfejeva kļūda otrdien ļāva Dienvidkorejas valstsvienībai izvirzīties vadībā Pasaules kausa izcīņas H grupas spēlē, tomēr cīņa Kujabā beidzās neizšķirti 1:1, informēja organizatori. Līdz ar necilā kvalitātē aizvadīto spēli noslēdzās pirmā kārta grupu turnīros, kur visas 32 komandas ir piedalījušās vismaz vienā cīņā.

Dienvidkorejas izlasi 68. minūtē vadībā izvirzīja Lī Kjunho, pēc kura tāla sitiena apmēram no 30 metriem Akinfejevs neveikli atsita bumbu, kas nonāca vārtos. Jau iepriekš Akinfejevs vairākas reizes neveiksmīgi centās nofiksēt bumbu pēc sitieniem, taču viņam ilgstoši palīdzēja veiksme.

No zaudējuma Krievijas izlasi izglāba Alekandrs Keržakovs, kurš sešas minūtes pēc komandas nonākšanas iedzinējos un trīs minūtes pēc uznākšanas laukumā uz maiņu precīzi sita no tuvas distances un panāca neizšķirtu.

Pēc spēles Akinfejevs teica, ka pieļāvis bērnišķīgu kļūdu, kas nepiedien valstsvienības vārtsargam. Taču Krievijas treneris Fabio Kapello vārtsargu nekritizēja un teica, ka kļūdas ir futbola sastāvdaļa.

Iepriekš pirmajā spēlē grupā Beļģija ar 2:1 uzveica Alžīrijas izlasi. Beļģi sevi apliecināja kā grupas favorītus, bet uz otru ceļazīmi dalībai astotdaļfinālā būs trīs pretendenti.

Trīs cīņas grupu kārtā risināsies trešdien - plkst. 19 pēc Latvijas laika Nīderlandes izlase pret Austrāliju tieksies gūt otro uzvaru, plkst. 22 otrā B grupas spēlē Pasaules kausa īpašnieki spāņi pret Čīli centīsies reabilitēties par neveiksmīgo startu, savukārt naktī uz ceturtdienu A grupā otro kārtu noslēgs Kamerūna un Horvātija, kam spēle sāksies plkst. 1.