Kolumbieši pēc 16 gadiem pirmajā spēlē Pasaules kausa izcīņā iesit trīs vārtus Grieķijai

Ar uzvaru Pasaules kausa izcīņas grupas kārtu sestdien Beluorizontē sāka Kolumbijas valstsvienība, kas pirmajā spēlē tik augsta līmeņa turnīrā pēc 16 gadu pārtraukuma ar 3:0 uzvarēja Grieķijas futbolistus. Vēlāk sestdien C grupā spēlēs Kotdivuāra un Japāna.

Kolumbieši vadībā izvirzījās jau 5. minūtē, kad rezultātu atklāja aizsargs Pablo Armero. Viņš laboja Kolumbijas izlases rekordu, iesitot komandas ātrākos vārtus piecos Pasaules kausa finālturnīros.

Teofilo Gutjeress 58. minūtē pēc stūra sitiena no tuvas distances pārsvaru divkāršoja, bet jau kompensācijas laikā Džeimss Rodrigess ar zemu sitienu guva trešos vārtus. Pēc Gutjeresa gūtajiem vārtiem tuvu panākumam bija arī grieķi, taču pēc Georga Samara sitiena no tuvas distances bumba trāpīja pa vārtu pārliktni.

Kolumbijas izlases sastāvā nav savainotā uzbrukuma līdera Radamela Falkao, taču tas neliedza komandai uzvarēt pirmajā spēlē Pasaules kausa izcīņā kopš 1998.gada.

Divas spēles sestdien risināsies arī D grupā, kur Urugvajas un Kostarikas izlases tiksies Foratlezā, bet Manausā laukumā dosies Anglijas un Itālijas valstsvienības.