Japānas un Anglijas futbolistes iekļūst Pasaules kausa pusfinālā

Pašreizējās pasaules čempiones Japānas futbolistes sestdien Edmontonā ar 1:0 uzvarēja Austrāliju Pasaules kausa (PK) ceturtdaļfinālā un iekļuva pusfinālā, kurā sacentīsies ar Anglijas komandu, liecina organizatoru informācija.

Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām uzvaras vārtus guva Mana Ivabuči.

Anglija ar 2:1 uzvarēja turnīra rīkotāju Kanādu, kad 11. un 14. minūtē guva divus vārtus pēc Džodijas Teilores un Lusijas Bronzas sitieniem. Kristīne Sinklere kanādietēm trīs minūtes pirms pārtraukuma vienus vārtus atguva.

Japānas un Anglijas spēle notiks trešdien, bet otrdien pirmajā pusfinālā tiksies ASV un Vācija.

PK izcīņas finālturnīrā piedalās 24 komandas, kas bija sadalītas sešās grupās pa četrām izlasēm. Katras grupas divas labākās komandas un četras trešo vietu ieguvējas iekļuva astotdaļfinālā.

2015.gada pasaules čempiones kļūs zināmas 5.jūlijā.

PK sievietēm notiek kopš 1991.gada un šogad risinās septīto reizi. Pa divām reizēm iepriekš uzvarējusi ASV un Vācija, pa reizei Norvēģija un Japāna, kas 2011.gada finālā pēcspēles sitienos pārspēja ASV futbolistes.