Sporta ziņas

Eirolīga sievietēm. «TTT Rīga» - «USK Praha»

Sporta ziņas

Latvijas hokeja izlases sastāvs

LFF ārkārtas kongress atlaiž Kasparu Gorkšu

Futbola federācija līdz aprīlim paliks bez prezidenta un ģenerālsekretāra

Šī gada trešajā futbola federācijas ārkārtas kongresā ar 67 biedru balsīm bija gana, lai no amata atbrīvotu Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidentu Kasparu Gorkšu – šajā amatā viņš paspēja nostrādāt pusotru gadu.

“Jebkurā cīņā ejot, tu saproti, ka ir arī iespēja zaudēt. To nekas vairāk kā sports nespēj iemācīt, bet tā ir 137 biedru izvēle. Un man bija patīkami piedalīties šajā pārmaiņu procesā un uzsākt šīs pārmaiņas,” LTV atzina Gorkšs, piebilstot, ka cer, ka arī turpmāk pārmaiņas futbola saimniecībā tiks turpinātas.

FS “Metta” ģenerāldirektors Ģirts Mihelsons pauda, ka iepriekš bija cerības, ka Gorkšs spēs izveidot komandu. Viņš uzskata, ka šāda situācija izveidojusies, jo nu jau bijušais LFF prezidents neveidoja komandu no futbola cilvēkiem.

Šobrīd pret Gorkšu muguru pagriezuši arī biedri, kuri iepriekš viņu atbalstīja. “BFC Daugavpils” ģenerāldirektors Nauris Mackevičs LTV atklāja, ka Gorkšs neesot slikts un nav tā, ka nevēlētos ar viņu sadarboties, taču viņa vadībā ikdienā ticis ietekmēts futbola kluba darbs, kas līdz tam ikdienā Gunta Indriksona laikā netika ietekmēts. Iepriekš bija zināms, pie kā vērsties, lai saņemtu palīdzību.  

Turpmāk augstākās amatpersonas LFF būs viceprezidenti Arturs Zakreševskis un Sergejs Kovaļovs. Federācija šobrīd palikusi bez amatpersonas, kurai ir paraksta tiesības, jo biedrībai šobrīd nav arī pilntiesīga ģenerālsekretāra. Līdz ar to LFF bez prezidenta un ģenerālsekretāra būs līdz nākamā gada aprīlim, kad norisināsies federācijas vēlēšanu kongress, kurā vēlēs nākamo prezidentu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti