FK «Liepāja» un BFC «Daugavpils» futbolisti iekļūst Latvijas kausa ceturtdaļfinālā

FK “Liepāja” sestdien Rīgas 49. vidusskolas stadionā ar rezultātu 5:2 pieveica FC “Caramba Riga” un nodrošināja vietu Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, informēja Latvijas Futbola federācija. Vēlāk sestdien turnīra astoņniekā tika vēl viens virslīgas klubs BFC "Daugavpils", kas izbraukumā ar 1:0 uzveica FK "Tukums 2000 TSS" futbolistus.

Ar trim vārtu guvumiem liepājniekiem izcēlās Edgars Gauračs, vārtus FK “Liepāja” labā guva arī Valerijs Afanasjevs un Ņikita Bērenfelds. FC “Caramba Riga” labā abus vārtus guva gruzīnu pussargs Giorgi Diakvnišvili.

Savukārt BFC “Daugavpils” uzvaru Tukumā nodrošināja Papas Abdulaja Fali precīzais sitiens.

Svētdien, 17. jūnijā, par iekļūšanu ceturtdaļfinālā cīnīsies FK “Jēkabpils/JSC” – Jūrmalas “Spartaks", FK “Staiceles Bebri” – “Riga" FC, SK “Babīte” – FS “METTA/Latvijas Universitāte”, “Skonto" FC – FK “Jelgava”. Pirmdien, 18. jūnijā, savā starpā cīnīsies FK “Ogre” – FK “RFS”, bet astotdaļfināla noslēdzošo spēli 25. septembrī aizvadīs Rēzeknes FA/BJSS – FK “Ventspils”.

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināls norisināsies 2017. gada pavasarī, kamēr fināls plānots nākamā gada maijā.