FK "Liepāja" - "Spartaks". Intervija ar FK Liepāja futbolistu Raivi Viļumsonu
FK "Liepāja" - "Spartaks"

FK "Liepāja" - "Spartaks". Spēles momenti

FK «Liepāja» panāk neizšķirtu pret «Spartaka» futbolistiem. Svarīgākās epizodes

FK "Liepāja" piektdien savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar Jūrmalas "Spartaka" futbolistiem Latvijas virslīgas spēlē, kas brīžiem risinājās izaicinošos laikapstākļos. Liepājas klubs gan pabija vadībā, gan mača kompensācijas laikā ar otro vārtu guvumu izglābās no zaudējuma.

Rezultātu liepājnieki atklāja 16.minūtē pēc tiešā brīvsitiena, kad bumba vārtu priekšā no spēlētāju drūzmas nonāca tīklā.

FK "Liepāja" izvirzās vadībā

Vārtu guvums tika ieskaitīts Klāvam Kramēnam, kurš bumbu raidīja savos vārtos.

Gabriels Šarpentjē panāk "Spartakam" izlīdzinājumu

Viesi drīz panāca izlīdzinājumu un pārņēma vadību. 24.minūtē "Spartaka" uzbrukumu ar sitienu no soda laukuma vidus noslēdza Gabriels Šarpentjē.

Lakijs Opara izvirza vadībā "Spartaku"

Savukārt četras minūtes vēlāk Lakijs Opara perfekti iegrieza bumbu vārtu tālajā augšējā stūrī, neatstājot izredzes mājinieku vārtsargam Valentīnam Raļkevičam.

Intervija ar Mārtiņu Ķiguru

Savainojumu dziedējošais FK "Liepāja" pussargs Mārtiņš Ķigurs puslaika pārtraukumā intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka mājinieki spēlē itin labi, jo spēj radīt vārtu gūšanas iespējas. Ķigurs pauda pārliecību, ka Liepājas klubam ir pa spēkam izcīnīt uzvaru.

Liepājas komanda, neraugoties uz brīžiem pamatīgām lietusgāzēm, otrajā puslaikā centās aktīvi spēlēt uzbrukumā, tomēr ilgstoši līdz vārtu guvumam netika. Pāris labas iespējas bija Jānim Ikauniekam, bet "Spartakam" vārtos teicami darbojās Vitālijs Meļņičenko.

Raivis Viļumsons gūst FK "Liepāja" otros vārtus

Tomēr kompensācijas laikā pēc stūra sitiena neizšķirtu panāca uz maiņu laukumā uznākušais Raivis Viļumsons.

Intervija ar Raivi Viļumsonu

Viļumsons pēc mača intervijā Latvijas Televīzijā priecājās, ka karjerā trešajā spēlē virslīgā izdevās iesist savus pirmos vārtus, kas turklāt palīdzēja komandai izvairīties no zaudējuma. "Pieliku galvu un iesitu," teica spēlētājs, kurš futbolā ir jau 14. gadu, bet virslīgā aizvada pirmo sezonu.

Īpaši Viļumsons uzsvēra komandas galvenā trenera Aleksandra Starkova nopelnus. "Starkovs ir ļoti pacēlis mūsu komandu," viņš teica. Starkovs pirms Viļumsona došanās laukumā futbolistam 76.minūtē teicis, lai viņš dodas soda laukumā un cīnās par bumbām, ko vārtu guvējs arī veiksmīgi paveica.

"Spartaks" turnīra tabulā arvien ieņem 3.vietu, savukārt liepājnieki panāca piektajā pozīcijā esošo FK "Ventspils".

Jau vēstīts, ka kārtas pirmajā spēlē līderi "Riga" FC ceturtdien cīnījās neizšķirti 0:0 pret "Valmiera Glass/ViA". Kārtas noslēgumā sestdien FK "Ventspils" uzņems FK "Metta" futbolistus, bet RFS savā laukumā mērosies spēkiem ar FK "Jelgava".

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.