Latvijas futbola Virslīga. "RFS" 4-1 FK "Spartaks"

Latvijas kamaniņu izlase aizvada treniņus ar rollerkamanām

Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - FK "Liepāja"

FK «Liepāja» futbolisti piedzīvo pirmo zaudējumu šajā sezonā

Latvijas futbola virslīgas trešās kārtas spēlē piektdien “Riga FC” ar 2:0 uzvarēja FK “Liepāja”, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultāts tika atklāts jau 25. minūtē, kad 11 metru soda sitienu uzticēja izpildīt Kongo uzbrucējam Kulem Mbombo. Viņš arī savu iespēju veiksmīgi izmantoja, un "Riga FC" izvirzījās vadībā.

Tikai 63. minūtē rezultāts uz tablo atkal mainījās - brazīlietis Felipe Brisola, neviena nepieskatīts, devās uz vārtiem, un "Riga FC" jau varēja priecāties ar dubultu pārsvaru - 2:0.

Līdz šim čempionvienība “Riga FC” bija guvusi vienu uzvaru, ar 2:0 uzvarot “Valmiera FC”, kā arī piedzīvojusi vienu zaudējumu, ar 1:2 piekāpjoties Jūrmalas “Spartaks” vienībai. Savukārt FK “Liepāja” ar 2:0 pārspēja BFC “Daugavpils” un ar 3:0 pārspēja “Metta” komandu.

Pēc aizvadītām trim kārtām pirmajā vietā stabili ierindojas RFS vienība, kas sakrājusi maksimāli iespējamos 9 punktus. Tad ar divām uzvarām un sešiem punktiem seko FK "Liepāja""Riga FC" un FK "Spartaks". Tikai viena no komandām pagaidām vēl nav tikusi pie punktiem - tā ir līgas jaunpienācēja "Tukums 2000/TSS".