FK «Liepāja» futbolisti pēdējā uzbrukumā izglābjas no zaudējuma Daugavpils klubam

FK "Liepāja" sestdien mājās cīnījās neizšķirti 1:1 ar BFC "Daugavpils" futbolistiem un no zaudējuma izglābās tikai mača kompensācijas laika izskaņā pēdējā uzbrukumā, liecina rīkotāju informācija. Liepājnieki gan saglabāja līderpozīcijas virslīgas turnīra tabulā, taču pavēra iespējas konkurentiem sevi apsteigt.

Liepājniekiem pirmajā puslaikā netrūka labu iespēju raidīt bumbu vārtos, tomēr rezultātu pāris minūtes pēc pārtraukuma atklāja viesi, kad Edgars Vērdiņš no tuvas distances noslēdza centrējumu. Visi mājinieku centieni bija nesekmīgi līdz mača kompensācijas laika 4. minūtei, kad pēc BFC "Daugavpils" neveiksmīgas spēles aizsardzības centrā Dāvis Ikaunieks soda laukumā tika pie bumbas un panāca neizšķirtu.

Daugavpils komandu Liepājā vadīja Sergejs Pogodins, kurš aizstāja jūlijā atlaisto galveno treneri Kirilu Kurbatovu. Pogodins iepriekš bija Kurbatova asistents.

FK "Liepāja" pirmo vietu tabulā ieņem ar 12 spēlēs gūtiem 23 punktiem, taču FK "Ventspils" un "Skonto" ir labas iespējas pārņemt līderpozīcijas. FK "Ventspils" otro vietu ieņem ar 11 spēlēs gūtu 21 punktu, bet "Skonto" rēķinā ir 10 spēlēs iekrāti 18 punkti. "Skonto" nākamo spēli aizvadīs svētdien, kad Rīgā uzņems Jūrmalas "Spartaku".

Virslīgā septiņas komandas līdz novembrim izspēlēs četrus apļus.