FK «Jelgava» Ziemas kausa izcīņas turnīrā sagrauj FC «Skonto»

Ar negaidīti pārliecinošu FK “Jelgava” uzvaru ceturtdien noslēdzās “SMScredit.lv” Ziemas kausa cīņa par trešo vietu, kurā pērnās Virslīgas sezonas ceturtā spēcīgākā komanda tikās ar FC "Skonto". Gala rezultāts 6:1, informē turnīra organizētāji.

“Jelgava” jau pirmajā spēles puslaikā spēja gūt trīs vārtus. Vispirms precīzi pēc Vladislava Sorokina piespēles bumbu vārtos raidīja Gļebs Kļuškins, savukārt puslaika vidū ar 11 metru soda sitienu 2:0 panāca Andrejs Kovaļovs. Vēl atlikušajās minūtēs pirms pārtraukuma Riotaro Nakano guva jelgavniekiem trešos vārtus, kas kopumā bija nopietns pieteikums uz uzvaru spēlē.

Otro puslaiku ar precīzu raidījumu iesāka Vladislavs Gutkovskis no “Skonto”, tādā veidā vienus vārtus atspēlējot, taču ''Jelgava'' tupināja pārliecinoši. Atlikušajā spēles laikā ar vārtu guvumiem atzīmējās Kirilo Siličs, Kevins Kaubers un Valērijs Redjko, uzstādot graujošo 6:1.

“SMScredit.lv” Ziemas kausa fināls notiks sestdien, 20.februārī, kad savā starpā tiksies FK "Liepāja" un FK "Ventspils". Pirmo reizi turnīra uzvarētāji papildus kausam saņems arī balvu no Virslīgas tehniskā partnera NIKE 6000 EUR vērtībā.